O nás = pro vás

O nás = pro vás

Eva Voříšková
majitelka

Zhoršilo se Vám vidění?
Oční optika VIDÍŠ SKVĚLE! je zde pro Vás.

Vyřešíme váš problém. Pomůžeme Vám, ať jste nebo zatím nejste nositelem brýlí či kontaktních čoček.

Na každé naší pobočce jsou zaměstnaní vysokoškolsky vzdělaní optometristé s několikaletou praxí. Jdeme vstříc novým trendům nejen v oblasti designu a výběru obrub, ale především ve vyšetřovacích postupech a přístrojovém vybavení. Přijďte se přesvědčit a zažít opravdu jinou dimenzi očního vyšetření.

 

Strategie

Naší strategií je nabízet kvalitní produkty a spolehlivé služby na vysoké odborné úrovni s nevšední péčí a za korektní ceny. Nesnažíme se Vás nalákat na fiktivní slevy a akce.

Garantujeme Vám, že za Vaše peníze dostanete nejlepší produkty a služby.

 

Dodavatelé a značky

Portfolio dodavatelů a nabízených značek ovlivnily naše zkušenosti z praxe. Naší prioritou je kvalita produktu, módní trendy a následný záruční a pozáruční servis. Vyberete si jak z výrobků renomovaných značek, tak i z kvalitních výrobků prověřených neznačkových dodavatelů.

 

Vzdělání

Všichni naši zaměstnanci jsou vzdělaní profesionálové v oboru oční optika a optometrie, kteří se pravidelně aktivně účastní odborných seminářů a školení, a někteří z nás sami přednáší a školí ostatní kolegy.

 

Pojišťovny, benefity, platební karty…

Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice. Akceptujeme platby SODEX PASS, UNIŠEK, TICKET a dalších. Samozřejmostí je platební terminál pro všechny běžné platební karty: VISA, MasterCard, JCB, atd. Akceptujeme také poukázky a karty od společností Benifity,a.s. a Benefity Plus.

 

Platební karty -Šeky

 

Sponzoring

Naše společnost je partnerem NADACE TEREZY MAXOVÉ a úzce spolupracuje s řadou dětských domovů v celé České republice.

Nadace Terezy Maxové dětem

 

Reference

Z veřejně známých akcí jsou to například spolupráce na televizním pořadu České televice “Vypadáš skvěle!”, na akcích a módních přehlídkách s Věrou Kocovou a účast na natáčení filmů například Marie Poledňákové, Věry Chytilové i několika zahraničních filmů natáčených v ČR. Našimi zákazníky je také celá řada veřejně známých osobností, jejichž reference naleznete na jiných místech v internetu, protože chráníme jejich soukromí.

 

Historie

Společnost založila Eva Voříšková v roce 2000 kdy ukončila spolupráci s předním světovým výrobcem brýlových čoček firmou ESSILOR a otevřela svou první oční optiku ve svém rodném městě v Rakovníku. Od té doby jsme postupně otevřeli další pobočky v centru Prahy na Vinohradské a v Černošicích u Prahy v obchodním centru na Vráži.

 

Chcete darovat svým zaměstnancům něco neobvyklého?

Naše optika již několik let spolupracuje s velkými firmami, za kterými vyrážíme s naším týmem optometristů. Přístroje, které používáme a potřebujeme jsou přenosné a proto je můžeme vzít kamkoli za vámi. Darujte sobě i svým zaměstnancům nadstandardní péči. Stačí nám zavolat, domluvit termín a my přijedeme za Vámi.